دیتالاگر پرتابل iLoggers با قابلیت های کلیدی و قیمت مناسب

سالهاست که در کشور ما انواع و اقسام دیتالاگر تولید می گردد، یکی از انواع پرمصرف دیتالاگر پرتابل می باشد که به علت قیمت مناسب طرفداران زیادی دارد.

در مورد دیتالاگر پرتابل چه می دانید؟

دیتالاگر پرتابل یا همان دیتالاگر قابل حمل وسیله ای کوچک و عموما بدون سیم برای اندازه گیر و ذخیره اطلاعات است. می توانید آن را به آسانی جا به جا کنید و در مکان مورد نظر قرار دهید تا به پایش شرایط محیطی آن منظقه بپردازد. اسامی ای که برای آن در نظر گرفته می شود عموما به شرح زیر است:

چگونه کار می کند:
مدار داخلی ساده ای دارند، سنسور (ها) اطلاعات محیط را بر اساس بازه زمانی تعریف شده پایش می کنند، اطلاعات پس از صحت سنجی اولیه به همراه زمان خوانش، وارد حافظه دستگاه می شود، انرژی خود را این وسیله از باتری داخلی تامین می کند،

خوانش اطلاعات حافظه
در مدل های سنتی کاربر هر زمان که بخواهد اطلاعات را استخراج و یا از آن ها نمودار تولید کند. اما در فناوری iLoggers اطلاعات به صورت برخط به محل کاربر ارسال می گردد و کاربران و کارشناسان لازم نیست برای خوانش به محل اندازه گیری مراجعه نماید.

معایب کلیدی:
این دسته از محصولات از کمبود هایی بر خوردارند که در زیر به آن می پردازیم
1- این محصولات عموما به صورت آفلاین عمل می کنند و اطلاعات با تاخیر زیادی به دست کاربران و ذی نفعان می رسد، عموماٌ پس از بروز مشکل کاربران متوجه می شوند.

2- زمان بر بودن پروسه ی اسخراج اطلاعات از دستگاه های نصب شده.

نسل جدید دیتالاگر های پرتابل با طول عمر باتری 10 ساله به عرصه ظهور رسیده اند، با فناوری جدید آیلاگرز می توانید از قدرت دیتالاگر پرتابل بهره ببرید و دغدغه ی خوانش اطلاعات سنسورها را برای همیشه فراموش کنید! هر زمان اراده کنید اطلاعات و نمودار تغییرات سنسور ها برای شما در دسترس خواهد بود.

 

انواع دیتالاگر پرتابل ( قابل حمل )

برای اندازه گیری دما می توانید دیتالاگر دما بیسیم پرتابل را تهیه نمایید.
برای اندازه گیری رطوبت نسبی یا دما و رطوبت می توانید دیتالاگر دما و رطوبت بی سیم پرتابل را تهیه نمایید.

اندازه کوچک اما پرکاربرد

سنسور بی سیم اندازه گیری در دیتالاگر پرتابل تنها به اندازه یک قوطی کبریت می باشد و تا 10 سال به تعویض باتری نیاز نخواهد داشت.

دیتالاگر پرتابل ( دیتالاگر قابل حمل ) آیلاگرز iLoggers

دیتالاگر پرتابل ( دیتالاگر قابل حمل ) حرفه ای با قیمت مناسب ، با کمک آیلاگرز می توانید بدون پرداخت هزینه های نصب و تعمیر و نگهداری ، از وضعیت محیط پرتابل ( دیتالاگر قابل حمل ) خبردار شوید. با خرید هر دیتالاگر بی سیم دما و رطوبت پرتابل ( دیتالاگر قابل حمل ) آیلاگرز بدون نیاز به سیم کشی می توانید تا 100 سنسور دما و رطوبت بی سیم را در نقاط مختلف پرتابل ( دیتالاگر قابل حمل ) خود قرار دهید و از شرایط محیطی خبردار شوید.

پایش بی سیم دما و رطوبت پرتابل ( دیتالاگر قابل حمل ) ها آیلاگرز iLoggers

شما می توانید سنسورها را به نقاط مختلف پرتابل ( دیتالاگر قابل حمل ) ببرید و بدون نیاز به پرداخت هزینه های نصب و تعمیر و نگهداری ، از اطلاعات محیطی نقاط مختلف پرتابل ( دیتالاگر قابل حمل ) خود خبردار شوید بدون اینکه نگران سیم و با بزرگی پرتابل ( دیتالاگر قابل حمل ) خود باشید! چون سنسورهای آیلاگرز آنتن دهی بسیار زیادی دارند و تا مسافت های کیلومتری می توانند به ارسال سیگنال بپردازند.

با دیتالاگر و سامانه متمرکز مانیتورینگ و پایش بی سیم دما و رطوبت پرتابل ( دیتالاگر قابل حمل ) ها آیلاگرز شما می توانید از اطلاعات محیطی کل پرتابل ( دیتالاگر قابل حمل ) خود از طریق تلفن همراه و یا رایانه و لپتاب خود به راحتی خبردار شوید، فرقی نمی کند که چقدر فاصله دارید! همه ی اطلاعات مورد نیاز شما در جیبتان است.

استفاده از آیلاگرز iLoggers به کاهش خسارت شما کمک می کند!

در صورت تغییر شرایط پرتابل ( دیتالاگر قابل حمل ) شما به موقع و قبل از بروز خسارت از احتمال بروز خطرات با خبر می شوید و به راحتی می توانید از بروز خسارت جدی جلوگیری کنید!

با استفاده از دیتالاگر آیلاگرز iLoggers در پرتابل ( دیتالاگر قابل حمل ) می توانید بدون نیاز به برق و سیم کشی تغییرات دمایی محیط داخلی پرتابل ( دیتالاگر قابل حمل ) را جمع آوری کنید، برای نصب و راه اندازی دیتالاگر آیلاگرز نیازی به تغییر و دستکاری محیط سرخانه ندارید، کافی است که سنسور دیتالاگر آیلاگرز را در پرتابل ( دیتالاگر قابل حمل ) قرار دهید اطلاعات دمایی فورا در سیستم ذخیره سازی ثبت می گردند و هر زمان بر اساس نیازتان می توانید با تلفن هوشمند، تبلت و رایانه شخصی تغییرات سنسور ها و دمای پرتابل ( دیتالاگر قابل حمل ) را مشاهده کنید و یا از سنسور ها بخواهید که در صورت تغییرات ناگهانی در شرایط محیطی پرتابل ( دیتالاگر قابل حمل ) ها، شما را با خبر سازند تا قبل از از دست رفتن فرصت، از سرمایه و یا محصولات خویش محافظت کنید.

اصلا نگران خرابی دستگاه ها نباشید، محصولات ما با گارانتی تعویض ارائه می گردد.

برای نصب و راه اندازی دیتالاگر شما به سیم کشی نیاز ندارید،

با کمک تکنولوژی های روز سنسور های بیسیم دیتالاگر آیلاگرز می توانند تا ده ها کیلومتر از دیتالاگر فاصله داشته باشند.

سنسور ها تا 10 سال می توانند با باتری کار کنند، و دغدغه و نگرانی از قطع برق وجود ندارد

در صورت تمایل و پذیرش شرایط می توانید در طرح خدمات محور شرکت کنید ، در این طرح شما هزینه ای بابت خرید، تعمیر و یا نگهداری تجهیزات پرداخت نمی کنید و فقط هزینه ی استفاده و بهره برداری از مزایای دستگاه های ما را پرداخت خواهید کرد.

محصولات آیلاگرز معمولاً با شرایط محیطی دشوار سازگار هستند. و برای کاربردهای صنعتی نیز بهینه سازی شده اند.

حافظه داخلی دیتالاگر آیلاگرز حداقل 920,000 رکورد را بدون نیاز به کامپیوتر در خود جای می دهد و یا بر اساس اطلاعات سنسور ها نسبت به کنترل و مدیریت شبکه اطراف خود و یا ارسال SMS یا اتصال به شبکه محلی و اینترنت اقدام نماید.

شما با خرید یک عدد دیتالاگر می توانید تا 100 سنسور و کنترلر بی سیم را پیش و مدیریت کنید! فقط با یک دیتالاگر

با کمک تکنولوژی های روز سنسور های بیسیم دیتالاگر آیلاگرز می توانند تا ده ها کیلومتر از دیتالاگر فاصله داشته باشند. 

این محصول تنها یکی از کاربرد های اینترنت اشیاء می باشد.

به راحتی می توانید اطلاعات سنسورها را کالیبره کنید، آیلاگرز از کالیبراسیون دو نقطه ای و سه نقطه ای برای سنسورها پشتیبانی می کند.